בשמחה תמיד – אוגדן מוהר"ן לציון 200 שנה להסתלקותו

דף הבית/הוצאות שונות/בשמחה תמיד – אוגדן מוהר"ן לציון 200 שנה להסתלקותו

בשמחה תמיד – אוגדן מוהר"ן לציון 200 שנה להסתלקותו

28.00

המלאי אזל

ביום ח"י בתשרי תשע"א, חוה"מ סוכות (26.9.10) צוינו מאתיים שנה לפטירתו של הרבי נחמן מברסלב.
השרות הבולאי בדואר ישראל הוציא לאור בול מיוחד לציון 200 שנה לפטירתו של הרבי נחמן מברסלב, שדמותו ומשנתו נכנסו לליבם של מאות אלפי יהודים והפך לקונצנזוס בעולם היהודי.
דרכו ומשנתו של הרבי המבוססות על אמונה, שמחה ואהבת אחים, והדרכתו המיוחדת לחיפוש שירת החיים ומציאת נקודות טובות באדם ובזולתו, משפיעות על דתיים וחילוניים כאחד, ומהווים מקור השראה לסופרים ומשוררים, אנשי רוח ואמנים.
גליון הבולים יוצא לאור במארז מיוחד ומהודר הכולל גם ספר ודיסק המתאימים כמזכרת בכל בית וכמתנה לחגים ולכל עת.

 

הבול:
צוייר בידי הרב יצחק בזאנסון, צייר מחונן ומרבניה של חסידות ברסלב, ובו מצויירת התקבצות החסידים בערב ראש השנה לתפילה ואמירת "התיקון הכללי" סמוך לקברו באומן, מנהג המתקיים מאז פטירתו ועד היום, כאשר עשרות אלפי יהודים מכל הגוונים נוהרים לפקוד את ציונו של הרבי, שמנהגיו ואמרותיו שגורות בפי כל העם.
בגיליון הבולים ובשובל נכתב בכתב ידו של הרבי: "כל העולם כולו גשר צר מאד" ו-"והעיקר לא לפחד כלל"
הספר:
"בשמחה תמיד" – מתורתו של הרבי סביב מעגל השנה. הספר המהודר בפורמט של אלבום צבעוני ומרהיב בעברית ובאנגלית ובו כל דף מוקדש לחודש אחד בשנה עם מסר פנימי מתורתו של הרבי. המסרים בעלי אופי אוניברסאלי אנושי שווה לכל נפש ובעל ערך לדתיים וחילוניים כאחד. הרעיונות המובאים בו שימושיים בכל עת גם כחומר למחשבה סביב חגי ישראל ומועדיו.
את הספר כתב הרב עופר גיסין, עורך הכרך רב המכר "רבי נחמן מברסלב" בהוצאת "עם הספר" של "ידיעות אחרונות", העוסק כבר שנים בקשר שבין היהדות וחסידות ברסלב לעולם היצירה והאמנות בארץ.
הדיסק:
"בשמחה תמיד" – ניגוני שמחה ואמונה של חסידות ברסלב. 13 שירים שהולחנו ע"י הרבי ותלמידיו, בחלקם טקסטים הלקוחים מכתביו ואחרים הלקוחים מן המקורות.
את השירים מבצעים מיטב האמנים שזוכים להצלחה גדולה ומובילים את חדירת התכנים של רבי נחמן מברסלב והמוסיקה היהודית אל המיינסטרים הישראלי:
שולי רנד, עדי רן, אהרון רזאל, יוסף קרדונר, ישראל דגן ואברהם אבוטבול.
את הדיסק הפיק איציק ליכטנפלד (איצ), המפיק והמנהל של להקת "משינה" ולהקות אחרות.

המלאי אזל

מק"ט: r029 קטגוריה:

מידע נוסף

משקל 600 g

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “בשמחה תמיד – אוגדן מוהר"ן לציון 200 שנה להסתלקותו”