דמיון נובע: סגולת המחשבה – להפוך את החלום למציאות

דף הבית/דיסקים, דמיון נובע/דמיון נובע: סגולת המחשבה – להפוך את החלום למציאות

דמיון נובע: סגולת המחשבה – להפוך את החלום למציאות

40.00

במלאי

בשנים האחרונות מתחוללת התרגשות גדולה סביב הגילוי כי מחשבה יוצרת מציאות. רבי נחמן גילה סוד זה כבר לפני למעלה ממאתיים שנה. בהדרכתו נגלה כיצד ליצור מחשבה ברורה ותקיפה כדי ליצור מציאות איכותית ולהימנע מהמכשולים הטמונים בדרך זו.

במלאי

מק"ט: ak004 קטגוריות: ,

תיאור

התהליך הראשון מבוסס על הדרכתו המדויקת של רבי נחמן כדי לרתום את כח המחשבה ללימוד התורה. כיצד אדם שכבר התייאש מסיכוייו ללמוד תורה יכול להגיע אל מחוזות בלימוד שנראו לו כסגורים וחתומים. נעבור ביחד שלב-שלב של ציור המציאות העתידה. כיצד תהליך זה קורם עור וגידים. כיצד השינוי המבורך מתחיל להקרין על כל מישורי החיים.
– בתהליך השני נרחיב את ההדרכה אל כל תחומי החיים. כל אדם יוכל לבחור לו את המטרה הראויה והטובה אליה הוא רוצה לכוון את עוצמת מחשבתו. כיצד לתרגם את החלומות לפרטי המציאות, כיצד ללכת ולבנות את האמון והביטחון ביכולתנו לממש את החלומות הללו במציאות. נגלה כיצד מערכה זו שלובה כולה בתפילה ובידיעה הברורה כי לא כוחנו ועוצם ידינו יוצר מציאות, אלא רק השילוב של תפילה היוצאת מעומק הלב עם מחשבה ברורה.
– בתהליך השלישי נחדד את יכולתנו לזהות את הרצון המופיע מהנפש. בכל פעם נאזין לאותו רצון ונהפוך אותו לתפילה המבוססת על תקיפות המחשבה. נאפשר לנפש להוביל אותנו אל המחוזות המחכים לנו ולהחזיר אותנו אל האמונה בטוב ובשפע האלוקי הממתין להתגלות.
התהליכים, בליוויו המוזיקאלי המופלא של הנגן המחונן משה בכר, מחדשים לנו את האפשרות לגלות את כוחותיה העצומים של המחשבה.

מידע נוסף

משקל 100 g

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “דמיון נובע: סגולת המחשבה – להפוך את החלום למציאות”