השתפכות הנפש משיבת נפש | אב"ן שתיה

השתפכות הנפש משיבת נפש | אב"ן שתיה

38.00

במלאי

שני הספרים 'השתפכות הנפש' ו'משיבת נפש' הם הליקוט התמציתי והמעשי הטוב ביותר מתורתו של רבי נחמן מברסלב על שני הכלים העיקריים הנחוצים לכל אדם בחייו: התפילה וההתחזקות.

הוספות והידורים במהדורת אב"ן שתיה:

הגהה מדוקדקת – הספר עבר הגהה מדוקדקת מול דפוסים ישנים, תוקנו בו טעויות ושיבושי מילים רבים, וכן תוקנו בו טעויות ניקוד ופיסוק.

ציונים ומקורות – המובאות בסוף כל פיסקא המציינות את המקור לפיסקא זו עברו הגהה מדוקדקת ותוקנו בהם טעויות רבות.

מראי מקום – בשולי הגיליון הוספנו יותר מ 700 מראי מקום חדשים בגוף הטקסט. כמו כן ישנם מקומות בהם בחרנו להביא את ציטוט לשון המקורות המלא על הדף כאשר הדבר נחוץ ומועיל למעיין על מנת להעמיק את הבנתו.

ביאורים – בשולי הגליון הוספנו ביאורים תמציתיים רבים על מנת להקל על הלומד והמעיין.

עיצוב וכותרות – בהוצאה זו הושקעה מחשבה רבה בעריכת הספר כדי להקל על הלומד והמעיין.

במלאי

תיאור

המלקט, רבי אלתר טפליקר זצ"ל, כלל בספריו הסברים עמוקים ועצות מעשיות מתורתו של רבי נחמן ומתורת תלמידו רבי נתן. במשך מאה השנים האחרונות הם מן הספרים האהובים והנפוצים ביותר בין המתעניינים בתורת חסידות ברסלב.

'השתפכות הנפש' מרכז את כל הרעיונות וההדרכות המעשיות הנוגע לעבודת התפילה האישית, ה'התבודדות', שרבי נחמן יעץ לקיים מידי יום ביומו, ואמר שהיא "מעלה עליונה וגדולה מן הכל".

'משיבת נפש' הוא ליקוט נרחב בנושא המלחמה ביאוש וברפיון הידיים. ברוח אמרתו המפורסמת של רבי נחמן: "אין שום יאוש בעולם כלל", מבוארות בו החיוניות של התחזקות הנפש בשמחה ובאמונה, והעמידה בעליות והירידות העוברים על כל אדם בחייו.

אודות ספרי מכון אב"ן שתיה

מידע נוסף

משקל 750 g

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “השתפכות הנפש משיבת נפש | אב"ן שתיה”