ליקוטי תפילות | אב"ן שתיה – נוצה

ליקוטי תפילות | אב"ן שתיה – נוצה

48.00

במלאי

התוספות במהדורת ליקוטי תפילות של אב"ן שתיה

הגהה מדוקדקת:  הספר הוגה מול דפוסים קודמים החל מדפוס ראשון, ותוקנו בו שיבושים וטעויות דפוס. בכל המקומות בהם נפלו ספקות לגבי הנוסח המדויק בדקנו מול דפוסים ראשונים ומול כתבי יד מדויקים של התפילות .

השלמות: במספר מקומות בהם העתיק רבי נתן נוסחי תפילות ממקומות אחרים בספר, ונאלץ לקצר מפאת חוסר ממון לדפוס, ראינו לנכון להשלים ולהביא את הנוסח השלם.

כותרות: בתחילת כל תפילה הוספנו כותרת ובה ציון התורה בליקוטי מוהר"ן שעליה נתיסדה תפילה זו.

מפתחות: הוספנו על המפתחות שהודפסו כבר בעבר גם תוכן ענינים על פי סדר התורות. המפתחות מאפשרים למצוא בקלות את התפילה המיוסדת על כל תורה בליקוטי מוהר"ן.

עיצוב: בהוצאה זו הושקעה מחשבה רבה בעריכת הספר כדי להקל על הקריאה בו.

 

במלאי

תיאור

ליקוטי תפילות

ליקוטי תפילות נכתב בין השנים תקע"ה – תקפ"ב (1822-1815) ויצא לאור בשנת תקפ"ז (1827) על ידי רבי נתן תלמידו של רבי נחמן מברסלב. הספר נכתב על פי עצתו היסודית של רבי נחמן שראוי "לעשות מתורות – תפילות", כלומר לתרגם את התובנות לידי בקשה ותפילה. כל תפילה מיוסדת על פי תורה אחרת מליקוטי מוהר"ן, ספרו הגדול של רבי נחמן. בספר זה לוקח רבי נתן את תורת ברסלב בשלימותה ומתרגם אותה לשפת הלב – התפילה – השווה לכל נפש.

ליקוטי תפילות העניק לעם ישראל תפילות כה אינטימיות עד שאנשים מכל קשת החיים הפכו את הספר ל'ציוד אישי' הנלקח איתם לכל מקום. אין כמעט תחום בחיי האדם, החל משאיפה לאמת וכלה בבריאות ופרנסה, שליקוטי תפילות איננו נוגע בו ברגישות ושופך אודותיו תפילות מתרפקות של נפש הומיה.

מידע נוסף

משקל 1400 g

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “ליקוטי תפילות | אב"ן שתיה – נוצה”