סיפורי מעשיות – הוצאת אב"ן שתיה (נוצה)

סיפורי מעשיות – הוצאת אב"ן שתיה (נוצה)

48.00

במלאי

ספר " סיפורי מעשיות " מרבנו הקדוש רבי נחמן זצוק"ל מברסלב.

תוספות הידורים ובאורים במהדורת סיפורי מעשיות אב"ן שתיה:

הספר כולל בתוכו 3 ספרים :

1. סיפורי מעשיות – שסיפר רבי נחמן מברסלב. במהדורה מדויקת ומוגהת, כפי שנדפסו לראשונה בשנת תקע"ה ע"י רבי נתן, תלמידו של רבי נחמן מברסלב.

2. ספר הרמזים – ביאורים, רמזים ושיחות על סיפורי המעשיות מכל ספרי ברסלב שנכתבו ע"י חשובי ברסלב החל מתלמידו רבי נתן ועד דורנו.

3. ספר לווית חן – לראשונה יצאו לאור שיחות שנמסרו בשבת קודש במשך ארבעים שנה בבית המדרש דחסידי ברסלב בירושלים ע"י רבי לוי יצחק בנדר זצ"ל.

 כריכה קשה ומהודרת

במלאי

תיאור

סיפורי מעשיות משנים קדמוניות …משנה למלך הגולה שנים ארוכות במאמץ הרואי להציל את בת המלך החטופה…סיפור אהבתם של לב ומעיין כשציפורים מיסתוריות מעבירות את קולות הנאהבים מזה לזה מקצה העולם ועד סופו… סיפורי המעשיות המופלאים של רבי נחמן מברסלב הם מנכסי צאן הברזל של עם ישראל רוחנית ותרבותית.  אולם מעבר לערכם האומנותי, ניסתר בסיפורים צופן עוצמתי המשפיע על נפש קוראיהם, לצד רמזים ורעיונות הנוגעים לכל אדם ומעשירים את השקפתו על עצמו ועל הסובב אותו.

 רבי נחמן סיפר את המעשיות במשך ארבע שנים בין השנים תקס"ו-תק"ע (1806-1810) והן נדפסו על ידי תלמידו רבי נתן בשנת תקע"ו (1816). במשך השנים חוברו מאות ספרים ומחקרים אודות סיפורי המעשיות על ידי רבנים, חוקרים ואנשי רוח. למהדורה זו צורפו לראשונה גם ספרי יסוד עמוקים המפענחים כמה מהרמזים הגנוזים במעשיות העוסקים הן בצד האישי הרוחני והן בסודות הגאולה הכללית של עם ישראל והעולם כולו.

מידע נוסף

משקל 1130 g

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סיפורי מעשיות – הוצאת אב"ן שתיה (נוצה)”

ייתכן ותאהב גם...